טיפוח טבעי- כך תראו טוב גם בגיל מבוגר

העולם שייך לצעירים? כבר ממש לא. העליה בתוחלת החיים והקדמה הטכנולוגית הביאה עמה גדול באוכלוסית הבוגרים ובני הגיל השלישי. האתגר המרכזי העומד כעת בפני רופאי השיניים בישראל בטיפול באוכלוסיה המבוגרת יותר הוא שמירה על שלמות השיניים בפה לצורך טיפוח טבעי ושיפור המראה האסתטי. שיניים בריאות, ישרות ובוהקות הן כלי עוצמתי המאפשר איכות חיים גבוהה ודימוי עצמי גבוה.
אלו כלים עוצמתיים מציעה הרפואה המודרנית לשמירה על אסתטיקה ובריאות השיניים? כל התשובות- בפנים.

טיפוח טבעי

כיצד מתמודדים מבוגרים עם מחלות המשפיעות על השיניים?

רוב האנשים שעברו את גיל 50, מתחילים בשלב מסוים לסבול ממחלות שונות כגון סכרת, יתר לחץ דם, עודף שומנים בדם וגם… ומשחיקה בשיניים.
המחלות השונות משפיעות על בריאות השיניים וחלל הפה, והשיניים עצמן ששנים רבות ביצעו את עבודתן נאמנה, מתחילות להשחק.
בנוסף, לעיתים מתפתחות דלקות חניכיים ותופעות כמו נסיגת שיניים שמשפיעות לא רק על המראה הכללי והטיפוח הטבעי אלא גם עלולות לגרור רגישות יתר בשיניים, סדקים ושברים בשן.

טיפוח טבעי

אילו פעולות עשויות להקטין את שחיקת השיניים וריקבונן?

לכן, בפרט בגילאים בהם שחיקת השיניים גבוהה יותר, עקב גורמים שונים ומשתנים, נכון יהיה לבדוק יחד עם רופא השיניים את אפשרויות הטיפול השונות, באמצעותן ניתן לשפר את איכות החיים ואת הדימוי העצמי. זה המקום להזכיר כי להקפדה אוראלית בגיל הצעיר, כגון הקפדה על צחצוח שיניים, מי פה וחוט דנטלי, בשילוב ביקור סדיר אצל רופא השיניים, יש כוח להקטין את תחלואת השיניים בגילאים המבוגרים. אם יש צורך, כדאי לשקול טיפול משקם כמו שתלים דנטליים, עליו נרחיב בפסקה הבאה.

טיפוח טבעי

טיפוח טבעי באמצעות השתלות שיניים בראשון לציון

רוב האנשים המבוגרים מסתובבים עם שיניים פגועות, חסרות או סדוקות. אם עד כה הפתרונות האפשריים היו לא נוחים בעליל (תותבות או גשרים), כיום ניתן לבצע השתלות שיניים בראשון לציון ובערים נוספות בישראל. השיניים המושתלות מהוות את התחליף הקרוב ביותר לשיניים אמיתיות.
השתלים הדנטליים מקובעים במקומם לבל יזוזו, והחיבור שלהם לעצם הלסת מאפשר לעיסה בקלות גם במזונות קשים. רופא שיניים שעובד בצורה מקצועית ומיומנת יכול ליצור טיפוח טבעי בעל מראה שיניים לגמרי טבעיות. כמעט מובן מאליו שיש לתהליך זה לא רק השפעה תפקודית, אלא בעיקר השפעה חברתית ורגשית.

מעונינים בהצעת מחיר לטיפול הסרת שיער בלייזר באזור מגוריכם? מעוניינים במחיר מבצע משתלם? פנו אלינו עוד היום ונשמח לספק לכם הצעת מחיר משתלמת לכיס ממיטב מכוני היופי באזור מגוריכם!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *