הצרת היקפים בקור – הכירו מקרוב את הטיפול המתקדם בעולם

הצרת היקפים בקור- הכירו מקרוב את הטיפול המתקדם בעולם

אנשים רבים כיום משנים את ההרגלים שלהם בכל הנוגע למשטר אימונים, דיאטה ושמירה על אורח חיים בריא. למרות זאת, יש רבים שנאבקים בעודפי שומן שמסרבים להיעלם, למרות אימונים עיקשים או מאמצים להשיל סנטימטרים מיותרים. מדוע זה קורה? סיבות שונות, כמו גנטיקה, מבנה גוף, שינויים הורמונליים ועוד מקשים על היפטרות מעודפי שומן וכאן נכנס לתמונה טיפול מהפכני – הצרת היקפים בקור.

אם גם אתם נמנים בין אלו שרוצים להיפטר מכמה סנטימטרים עיקשים, גלו את השיטה שתעשה מהפך בחייכם ותותיר אתכם עם גוף חטוב וביטחון עצמי מוגבר.

מה היא הצרת היקפים בקור?

הצרת היקפים בקור זו שיטה חדשנית להצרת היקפים המתבססת על אנרגיית קור קיצונית המובילה להצרת היקפים. המכשיר הייחודי המשמש לטיפולים הללו “קריו סלים“,
פותח במיוחד כדי להשפיע על תאי שומן בלי להזיק לתאים הסמוכים להם. כאשר אנרגיית קור מופעלת על תאי שומן, הם מגיבים על ידי התכווצות והפיכה לצורת קריסטלים אשר יוצאת מהגוף בקלות.

כתוצאה מכך, תאי שומן יוצאים באופן הדרגתי מהגוף במשך מספר שבועות, מה שמוביל באופן ישיר להצרת היקפים ניכרת לעין.

הצרת היקפים בקור

האם יש לטיפולים האלו תופעות לוואי?

לטיפול הצרת היקפים בהקפאה יש תופעות לוואי מזעריות שחולפות במהרה:
במהלך הטיפול מטופלים מרגישים עקצוץ של קור ואחריו עלולות להתפתח בצקות אשר חולפות לאחר מספר שעות. בשל העובדה שלטיפולי קור יש תופעות לוואי לא משמעותיות, אנשים רבים בוחרים אותם על פני טיפולים קיצוניים יותר, כמו שאיבת שומן.

טיפולים בקור להצרת היקפים אינם מצריכים לעבור הרדמה כללית או לעבור תחת סכין המנתחים ולכן הם לא מלווים בתקופת החלמה ארוכה וכואבת – יתרון משמעותי נוסף של סוגי הטיפולים האלו.

הצרת היקפים בקור – כמה הם עולים?

כיום ניתן לעבור טיפולי הצרת היקפים בקור במספר מכונים ברחבי הארץ ולבחור את האזורים בגוף המיועדים לטיפול. הטיפולים מיועדים לאזור הבטן, הגב, הירכיים ואזורים בעייתיים נוספים ומחיר הטיפולים משתנה בהתאם לאזורים המטופלים, המכון בו מתבצעים הטיפולים וכן מספר המטפלים. בממוצע, טיפול הקפאת שומן בקור עולה בין 500-3,000 ₪.

כמה טיפולים צריך כדי להגיע לתוצאות מיטביות?

מספר הטיפולים משתנה בין אדם לאדם כשלרוב צריך 1-2 טיפולים כדי לראות תוצאות משמעותיות. כדי לקבל הערכה מדויקת של מספר הטיפולים ומחיר סופי, מומלץ להתייעץ עם מטפלים אסתטיים המבצעים את הטיפולים הללו.

הצרת היקפים בקור עוזרת להגיע לתוצאות מהירות, מה שאידאלי עבור אלו שנאבקים במשך זמן רב בעודפי שומן באמצעות הצרת היקפים בירכיים תרגילים, דיאטות רבות ועוד. גם אתם יכולים ליהנות מהטיפולים הללו ולראות כיצד אנרגיית קור ממוקדת משנה את גופכם ומחטבת אותו לגזרה שחלמתם עליה.

מעונינים בהצעת מחיר לטיפול הצרת היקפים באזור מגוריכם? פנו אלינו עוד היום ונשמח לספק לכם הצעת מחיר ממיטב מכוני היופי באזור מגוריכם, ולפנק אתכם בהטבה מיוחדת!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *