הצרת היקפים בפתח תקווה – כך תשילו סנטימטרים מגופכם ללא בעיה

הצרת היקפים בפתח תקווה – כך תשילו סנטימטרים מגופכם ללא בעיה

עולם האסתטיקה מתקדם ללא הרף, וככל שעובר הזמן, ישנו ביקוש הולך ועולה לטיפולים קוסמטיים ואסתטיים שונים כשאחד הטיפולים המבוקשים ביותר הוא הצרת היקפים בפתח תקווה. הודות לשיטות חדשניות להמסת שומן שאינן כרוכות בהליכים פולשניים, גם אתם יכולים לקבל טיפולים באזור מגוריכם, כמו הצרת היקפים בפתח תקווה, וליהנות מגוף חטוב ללא מאמץ.

אילו שיטות להצרת היקפים קיימות כיום?

המגמה הכללית בעולם האסתטיקה היא מציאת פתרונות מתקדמים לבעיות נושנות, כמו עודפי שומן באזורים שונים בגוף. למרבה השמחה, קיימות כיום מספר שיטות להצרת היקפים שמסייעות לנשים וגברים להשיל סנטימטרים מגופם, והשיטות שלפניכם הן בין האהודות ביותר:

הצרת היקפים בפתח תקווה- באולטרסאונד

בשיטה הזו נשלחים גלים אולטרא-סוניים לאזורים מבוקשים בגוף המיועדים להצרת היקפים.
גלי האולטרסאונד מביאים לפירוק של תאי שומן אשר מפונים מהגוף וכתוצאה מכך, ישנה הצרת היקפים נראית לעין.

הצרת היקפים בגלי רדיו

גלי רדיו גורמים לטראומה אזורית מבוקרת באזורים עם עודפי שומן; כתוצאה מכך, הגוף מתחיל לייצר קולגן ואלסטין המביאים למתיחה של העור, וגלי הרדיו מביאים גם לפירוק של שומן ויציאה שלו מהגוף.

הצרת היקפים בלייזר

 בשיטה החדשנית הזו נשלחים גלי לייזר לאזורים בגוף בהם המטופל מעוניין בהצרת היקפים. גלי הלייזר חודרים את העור ומגיעים לתאי השומן, מה שגורם להמסה של התאים הללו.

הקפאת שומן בקור

שיטה שבה משתמשים בקור מבוקר כדי להביא להקפאה של תאי שומן. לאחר הטיפול, תאי השומן, אשר התכווצו וניזוקו כתוצאה מהקור הקיצוני, מתפנים מהגוף בתהליכים טבעיים, מה שמביא להצרת היקפים.

המשותף לשיטות הללו, ושיטות דומות נוספות, הוא העובדה שהן אינן פולשניות ואינן גורמות לכאבים או תופעות לוואי קיצוניות. לאחר מספר שבועות ומספר טיפולים, ניתן לראות תוצאות מדהימות: ההיקפים מוצרים, הצלוליט מטושטש והעור חלק ונעים למגע.

למי מתאימים טיפולי הצרת היקפים בפתח תקווה?

טיפולי הצרת היקפים בפתח תקווה או בכל אזור אחר בארץ מתאימים למרבית הנשים והגברים שרוצים להסיר סנטימטרים של שומן עיקש מגופם. ישנם מצבים רפואיים, כמו סוכרת, בעיות בקרישת דם, בעיות בזרימת דם ועוד אשר אינם מאפשרים לבצע את הטיפולים האסתטיים האלו. אם יש לכם חשש בנוגע לטיפול הצרת היקפים כזה או אחר, תוכלו להתייעץ עם הרופא הפרטי שלכם על מנת לוודא שאתם אכן יכולים לבצע את הטיפול המיוחל.

רבים מאיתנו נאבקים בסנטימטרים עודפים שקשה מאוד להיפטר מהם בשיטות מסורתיות וגם לאחר אימונים מפרכים. טיפולי הצרת היקפים מתקדמים שאינם פולשניים הם הפתרון האידאלי לבעיה הזו, וגם אתם יכולים ליהנות מהם באזור מגוריכם.

מעונינים בהצעת מחיר לטיפול הצרת היקפים באזור מגוריכם? פנו אלינו עוד היום ונשמח לספק לכם הצעת מחיר ממיטב מכוני היופי באזור!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *