הצרת היקפים בהקפאה – הטיפול המהפכני לחיטוב הגוף

הצרת היקפים בהקפאה- הטיפול המהפכני לחיטוב הגוף

בשני העשורים האחרונים, תחום האסתטיקה עבר מספר שינויים מהפכניים שהביאו לפיתוח של שיטות מתקדמות ולא פולשניות למתיחת העור, הצערת הפנים וגם הצרת היקפים בגוף. אחת הבשורות המשמחות ביותר בתחום היא פיתוח של מכשור מתקדם המאפשר להשיל שומן מהגוף ללא פרוצדורות פולשניות. הצרת היקפים בהקפאה היא הבשורה החמה עבור אלו שרוצים להצר היקפים באופן מהיר, וגם אתם יכולים ליהנות מהטיפולים הללו בשלל מכונים בארץ.

הצרת היקפים בהקפאה – השיטה המהירה לחיטוב

ישנם מספר סוגים של מכשירים כיום המיועדים להצרת היקפים כשטיפולי קור נמנים בין הפופולריים ביותר. במהלך הטיפולים הללו, המטפלים משתמשים במכשיר ייעודי הפולט קור ישירות על האזורים המיועדים לחיטוב. לאחר מכן, מתרחשים בגוף מספר תהליכים טבעיים המביאים באופן ישיר להצרת היקפים: המבנה של תאי השומן משתנה בעקבות הקור הקיצוני ובמשך מספר שבועות, הם מפונים מהגוף בתהליכים טבעיים.

למה לבחור בטיפול הצרת היקפים בהקפאה?

בעבר, השיטה המועדפת לחיטוב גוף מהיר הייתה שאיבת שומן. ההליך הזו הוא הליך רפואי פולשני הכרוך בהרדמה מלאה ומוביל לתקופת החלמה ארוכה וגם כואבת. כתוצאה מכך, הלך וגדל הביקוש לטיפולים אסתטיים המביאים לתוצאות דומות להצרת היקפים ללא צורך בניתוח או הרדמה.

המאמצים אחר מציאת טיפולים כאלו הצליחו והובילו לפיתוח של מכשור מתקדם בשם קריו סלים הפולט אנרגיית קור ומביא לפירוק של תאי שומן. הטיפולים הללו לא מובילים לתופעות לוואי לא נעימות ואינם כרוכים בכאבים, ולכן הם הפכו להיות אהודים במיוחד ברחבי העולם וגם בישראל.

מלבד העובדה שהצרת היקפים בהקפאה היא הליך עדין לעומת ניתוח, התוצאות של טיפולי קור הן מהירות וממוקדות. תוך מספר שבועות ניתן לראות תוצאות, ולכן מדובר בטיפול אידאלי אשר אינם מצליחים להסיר עודפי שומן באזורים שונים בגוף.

כמה יעלו לי טיפולי הצרת היקפים בהקפאה?

ישנם מספר מכונים ברחבי הארץ המציעים טיפולי הצרת היקפים באנרגיית קור ומחירי הטיפולים הללו משתנים בהתאם לתמחור של כל מכון ומכון. מלבד זאת מספר הטיפולים, אזורי הטיפול והצוות המטפל משפיעים גם הם על המחיר הסופי של טיפול בקור שנע בין 500-3,000 ₪ עבור כל טיפול.

כדי להגיע לתוצאות מיטביות, חשוב ללכת אל מכון אסתטיקה מוסמך עם מטפלים מורשים ובעלי ניסיון שיוכלו להעניק לכם את הטוב ביותר.

כמו תחומים רבים אחרים, גם עולם האסתטיקה משתנה ומתקדם הודות לפיתוחים של טכנולוגיות חדשניות המיועדות למגוון טיפולים. הצרת היקפים בהקפאה היא אחד מהטיפולים המבוקשים ביותר כיום ובעזרת הטיפולים הללו, גם אתם תוכלו ליהנות מגוף חטוב בזמן קצר.

מעונינים בהצעת מחיר לטיפול הצרת היקפים באזור מגוריכם? פנו אלינו עוד היום ונשמח לספק לכם הצעת מחיר ממיטב מכוני היופי באזור- הצרת היקפים בפתח תקווה, באזור המרכז, השרון, הצפון ועוד!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *