הסרת שיער בלייזר המלצות – כל המידע על הטיפול החדשני

הסרת שיער בלייזר המלצות – כל המידע על הטיפול החדשני

הסרת שיער היא אחד מטיפולי היופי הפופולריים ביותר כיום, וישנם מספר מכשירים שונים המאפשרים להסיר שיער מאזורים שונים בגוף לצמיתות. למרות זאת, הסרת שיער בלייזר הייתה ונותרה השיטה המועדפת להסרת שיער יעילה לאורך זמן.

אם גם אתם שוקלים טיפולים מהסוג הזה, חשוב שתדעו כיצד בדיוק הסרת שיער בלייזר מתבצעת, כיצד היא משפיעה על השיער ואיך בעזרת הסרת שיער בלייזר המלצות תוכלו למצוא את המכון המתאים לכם ביותר.

הסרת שיער בלייזר המלצות – הטעות שהובילה למהפכת יופי

כמו גילויים רבים אחרים, גם היעילות של לייזר בהסרת שיער התגלתה ממש בטעות: רופא אשר טיפל באנשים עם מכשיר לייזר פגע עם קרני לייזר בזרועו בטעות, מה שהביא לנשירה של שיערות. למזלו, הוא עטה משקפי פחם שהגנו על הראייה שלו אך אפשרו לו לראות את ההשפעה של לייזר על שיער.

בשנת 1996 אושר המכשיר הראשון להסרת שיער בלייזר ומאז השאר הוא היסטוריה. באמצעות מכשירי לייזר ניתן להסיר שיער בכל אזור בגוף ולראות תוצאות מדהימות המותירות את העור חלק ונטול שיערות.

הסרת שיער בלייזר המלצות

כיצד הסרת שיער בלייזר מתבצעת?

קרני הלייזר במכשירי הטיפול השונים שולחות אנרגיית חום היישר לזקיקי השערה מתחת לשכבת העור העליונה. החום מפריע לאספקת הדם לזקיק, מה שגורם לו להיפגע ולהפסיק להצמיח שיער. כדי למנוע מזקיקי השיער בגוף להפסיק להצמיח שיערות, נדרשים מספר טיפולים של הסרת שיער בלייזר המתבצעים במרווח של מספר חודשים זה מזה.

הסרת שיער בלייזר המלצות ויעילות הטיפולים ומספר הטיפולים הנדרש נקבעים לפי שני גורמים מרכזיים: צבע השיער וצבע העור; ככל שהשיער ככה יותר, יש בו יותר מלנין, מה שמביא לבליעת חום חזקה יותר. לכן, זקיקי שיער של שיער ככה מושפעים באופן מוגבר מקרני לייזר.

צבע עור כהה הוא מעט בעייתי בטיפולי הסרת שיער בלייזר. צבע עור שאינו בהיר מכיל יותר מלנין ולכן גם הוא קולט אנרגיית חום, מה שעלול להוביל לכוויות, צלקות בעור, כתמים, ועוד. בעלי עור כהה מטופלים לרוב בלייזר עם עוצמה נמוכה כדי למנוע בעיות ולהביא לתוצאות משביעות רצון.

הסרת שיער בלייזר המלצות – לאן כדאי ללכת כדי להסיר שיער לצמיתות?

לאורך השנים, פותחו מספר מכשירים להסרת שיער בלייזר העובדים בעוצמות שונות ומתאימים לסוגי עור ושיער שונים. מכונים מסוימים משתמשים במכשירים מסוג מסוים בעוד מכוני יופי אחרים משתמשים בסוגי מכשירים אחרים.

כדי למצוא מכון שמתאים לכם, מומלץ לחפש אחד שיש בו מספר סוגי מכשירים. בנוסף, חשוב שיהיו על המכון המלצות חיוביות מכמה שיותר אנשים. ישנם מקרים רבים בהם טיפול לא נכון הוביל לכוויות וצלקות קבועות בעור, ולכן חשוב לפנות למכונים המעסיקים מטפלים מורשים ומנוסים בלבד.

מומלץ גם לבחור מכון שיש בו מספר מטפלים. מדוע? מפני שטיפולי לייזר באזורים מסוימים, כמו הרגליים, אורכים קרוב לשעה, וכדי לוודא שתיכנסו לתורים שלכם בזמן, העדיפו מכונים עם יותר ממטפל אחד.

הסרת שיער בלייזר מהווה את אחת השיטות היעילות ביותר להסרת שיער לצמיתות, ועם המטפלים הנכונים לצידכם, תוכלו ליהנות מעור חלק, נעים למגע ואסתטי במיוחד.

מעונינים בהצעת מחיר לטיפול הסרת שיער בלייזר באזור מגוריכם? פנו אלינו עוד היום ונשמח לספק לכם הצעת מחיר ממיטב מכוני היופי באזור מגוריכם!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *